Адміністративна  комісія: 

Голова комісії                        Кравцов Віктор Валентинович

Заступник голови                  Волуйко Богдан Юрійович

Секретар комісії                    Поліщук Олена Миколаївна

Члени комісії                         Голуб Тетяна Левківна

                                                 Слободяник Наталія Борисівна

                                                Сомик Олександр Анатолійович

                                                Усатюк Людмила Миколаївна

                                                

          Громадську інспекцію у справах неповнолітніх :.

                    

    Голова комісії                 Чабанюк Наталія Афанасіївна

    Члени комісії                  Бондар Оксана Іванівна

                                             Медведєва Тетяна Іванівна

                                             Мальований Валерій Вікторович

 

                  Опікунську раду:

                

    Голова ради                              Пашківська Лариса Петрівна           

    Секретар опікунської ради     Медведєва Тетяна Іванівна

    Члени ради                               Геляну Тетяна Миколаївна

                                                      Сіденко Надія Петрівна

                     Постійна комісія з питань планування бюджету та фінансів:

                    Голова комісії                                Молодожон Олена Дмитрівна                

                          Члени комісії                                Денисюк Катерина Володимирівна

                                                                              Нарадовий Юрій Дмитрович 

                    Постійна соціально-культурна комісія: 

                         Голова комісії                               Слободяник Лариса Валеріївна                                                  

                        Члени комісії                                   Пашківський Едуард Васильович

         Навроцька Лариса Петрівна  – депут

Постійна земельна комісія:  

                     Голова комісії                            Волуйко Богдан Юрійович 

   Поліщук Віталій Степанович

   Терновенко Петро Юрійович

Постійна комісія  з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності:

                   Голова комісії                                       Гречанюк Олександр Антонович 

                  Члени комісії                                      Медведєва Тетяна Іванівна